História Aeroklubu

Aeroklub Trenčín – LETECKÁ ŠKOLA bol vybudovaný na pôde a tradíciách prvej slovenskej vojenskej LETECKEJ ŠKOLY, ktorá bola založená v Trenčianskych Biskupiciach ešte pred druhou svetovou vojnou v roku 1939. Na dobovej snímke je pred hangárom v Trenčianskych Biskupiciach zachytený stroj Focke-Wulf Fw-189A-2 v zime na prelome rokov 1942/1943.

Rozvíjanie leteckých tradícií a rozširovanie leteckého umenia medzi širokou verejnosťou je v súčasnosti a do budúcnosti hlavnou náplňou Aeroklubu Trenčín – LETECKÁ ŠKOLA. V súčasnosti sa Aeroklub venuje dvom základným odborom športového lietania a to bezmotorovému lietaniu a motorovému lietaniu.

We are driven by values

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Line high touch client we need to have a Come to Jesus meeting with Phil about his attitude, so where the.

Super Efficient

Deeply Committed